Mezonetové

Mezonetový, neboli duplex, dvoupatrový apartmán se skládá z přízemního pokoje s manželskou postelí a jednoho lůžka. Některé apartmány mají dvě oddělené lůžka, neboli tzv.twin bed. Každý mezonetový apartmán má podkrovní pokoj, kde je normované dvoulůžko, a jednolůžko. Tento apartmán, určen pro 2- 6 lidí, má vlastní koupelnu vybavenou velkou vestavěnou sprchou, umyvadlem a WC. Novinkou některých apartmánů je klimatizace, mozaikové sedačky v koupelně, bidet, nebo oddělené WC. Je doporučen pro business manažery, jednotlivce, skupinku do 4 osob i pro romantickou noc ve dvou.

Amerika

Dominuje hnědá barva, stropy z kukuřičné rohože, hliněná omítka. Nad manželskou postelí indiánské týpí s vyřezávaným totemem a v koupelně najdete nejznámější skály - monument Valley.

Řecko

Převládá tmavě modrá barva, v interiéru se budete cítit jako na pláži, na zdi malovaný západ slunce, tlumené světlo ve stavbičkách na jednom s řeckých ostrovů. Klimatizovaný s manželskou postelí.

Indonésie

Pokoj s dvěma oddělenými postelemi. Dominuje zelená barva, stropy z mořské trávy, bavlněná omítka a bambusy. V koupelně mozaika: budhistický chrám na Bali. Typická palma mořské jablko.

Turecko

Převládá modrá barva, stropy z kobercoviny, koberce na zdech. Turecké lampy a dekorace. V koupelně mozaika muslimské mešity s dvěma minarety, dvě oddělené postele, vyřezávaná skříň a stůl.

Španělsko

V pokoji jsou oddělené postele. Dominuje žlutá barva, stropy z pravé juty, bavlněná omítka, rohy a kůže býka. Koupelna: mozaika nejznámější arény pro býčí zápasy v Madridu a datlová palma.

Peru

Klimatizovaný kamenný apartmán starobylého impéria Inků, soubor kamenných teras, galérií a stěn porostlých zelenou trávou. Velká postel pod malbou Machu Picchu.


Rodinné

Rodinný apartmán se skládá z dvou oddělených místností. Jedna menší s manželskou postelí a jedním lůžkem a druhá větší, která má rovněž manželskou postel a jednolůžko. V apartmánu je chodbička, nebo obývací pokoj s rozkládacím křeslem. Pokoje mají vlastní koupelnu s velkým sprchovacím koutem, umyvadlem a odděleným WC. Je určen pro pohodlné ubytování rodiny s dětmi, nebo i pro dva manželské páry. Jeden apartmán je vybaven balkonem s výhledem na rybník, vhodný pro delší bydlení. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou, nebo pro manažery v oddělených pokojích.

Keňa

Nově zmodernizovaný rodinný apartmán Keňa nabízí dva prostorné pokoje jak pro rodiče, tak pro jejich děti. Věžička s výhledem na celý resort. Kůže zebry, lvů a antilop. Podsvícená malba safari.

Čína

Největší pokoj se skládá ze dvou samostatných oddělených pokojů v červené barvě. Menší pokoj s čínskou zdí a větší s vyřezaným čínským drakem. Apartmán má balkon, velkou manželskou postel a červenou koupelnu.

Indie

Dominuje oranžová barva, stropy z černozlaté textilní omítky a orientální tapeta, pokoj v provedení 3D, klenby v indickém stylu, minarety a kupole chrámu Tádžmahal, sochy bohů Ganéša a Lakšmí. Velká manželská postel a samostatná kuchyňka.

Itálie

Tento apartmán je největším v našem pensionu, má dva samostatné pokoje, dvě koupelny, kuchyňku s ledničkou a minibarem a vlastní venkovní terasu. První pokoj pro dvě osoby je v přízemí a připomíná Benátky se svými barevnými domy, kanály a maskami.

Do druhého, zcela odděleného pokoje, se dostanete po schodišti do patra. Koloseum je romanticky nasvícené, v místnosti je velká manželská postel, kromě ní ještě i palandová postel a opravdu velké, rozměrné rozkládací lůžko, na kterém se pohodlně vyspí i čtyři dospělí hosté.
Apartmán má bezbariérový přístup a je vhodný i pro čtyřnohé miláčky.

mapa Itálie

VIP

VIP svatební apartmán je o rozloze min. 25 m2 a skládá se z jedné velké místnosti, kde je velká king-size postel s nebesy nebo spaní v mezipatře. Do dalšího vybavení patří obývací část s rozkládacím křeslem a velká TV, kuchyňka s dřezem, nebo balkon. Samozřejmostí je prostorná koupelna se sprchou, nebo parní lázní, umyvadlem a WC. Je určen pro luxusní ubytování v manželském páru, pro krásné prožití první novomanželské noci, nebo relaxačního víkendu. Doporučujeme pro romantickou noc a relaxační pobyt.

Mexiko

Pokoj v zelených barvách, v interiéru mayské pyramidy, povlečení s typickými znaky Mayů, korková podlaha, jaguár - posvátné zvíře. Samostatná kuchyňka s chodbičkou, náhrobní kámen Pacala z Palenque, mayský kalendář a parní lázeň v koupelně.

Egypt

Převládá béžová barva, interiér ve tvaru pyramidy. Velká postel v mezipatře a vlastní venkovní terasa. Koupelna ve tvaru hrobky: mozaikový obklad ze starodávného papyrusu a posmrtná maska faraona Tutanchamona.

Brazílie

Kanárkovo-žlutá barva s liány, rostlinami a obrovskou sochou Krista a pohodlnou sedačkou. Na zdi malovaný amazonský deštný prales. V mezipatře obrovská manželská postel se světelnými hady V koupelně mozaika stadionu Maracana a doplňky z karnevalu v Riu.


DeLuxe

DeLuxe apartmány se vyznačuje opravdu nadstandardním vybavení...

Thajsko

Nejluxusnější a nejžádanější apartmán v našem pensionu. Můžete si dopřát relaxaci v masážní vaně spojenou s romantickým pohledem na osvětlené hvězdné nebe a solní lampy, které působí jako chronoterapie, nebo například infrasaunu obohacenou o vysoce ionizovaný vysokohorský vzduch a to vše v naprostém soukromí z pohodlí vaší koupelny.

 • Nadstandardní vybavení
 • Vlastní parkování přímo před dveřmi
 • Velká postel, anatomické polštáře, antialergické přikrývky, pohodlný gauč
 • Posezení na barových židlí u minibaru s minikuchyňkou
 • Intimní UV osvětlení
 • Neomezený přístup do Masážní Whirpool
 • Infrasauna
 • pro další informace navštivte: Orient Relax

Jordánsko

Arabský pokoj Jordánsko vás přenese do kamenného starobylého města Petra - sedmého divu světa. Apartmán se dvěmi ložnicemi je určen i pro delší rodinný pobyt. Patří do kategorie Orient relax, má obrovskou koupelnu s velkou lázeňskou bublinkovou vanou pro dva, oddělené wc s bidetem. Klimatizovaný pokoj má rovněž kuchyňku a minibar.

 • Nadstandardní vybavení
 • Manželská postel s moskytiérou
 • Lázeňská bublinková vana pro dva
 • Oddělené WC a bidet
 • Klimatizace
 • Autentický skalní reliéf

Rezervace

Udělejte si rychlou rezervaci pomocí formuláře nebo si popovídejte s naší milou recepční: 724 236 589 email: pensionsvet@basta.cz